Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 02.10.2009 18:10:09 

Německý pinč Felix Myrduke King Black

 Výstavy, které jsme navštívili a naše postřehy k nim.. řadíme je od nejnovější dolů, aby byla čerstvá informace navrchu.

III. Třetí výstava se konala v Praze v listopadu 2008. Den předtím se konala bonitace, které jsme se účastnili, a tak jsme byli všichni patřičně natěšení a trochu nervózní, jak to všechno dopadne.. Vše ale dopadlo na výbornou a my utratili snad celou výplatu za hračky a dobrůtky. V sobotu byl Felda prohlášen jako CHOVNÝ. V neděli jsme měli ještě větší radost ze získaných titulů v třídě otevřené V1, CAC, CACIB, BOB.                                                                                             Přikládám pár fotek z bonitace.. Na jedné se tam felix nadšeně vrhá po čemsi, asi kousku papírku.. To když se tvářil jak trouba a paní posuzovatelka ho chtěla přinutit k nějakému kloudnému výrazu, tak hodila na zem papírek, který Felix rychlostí blesku slupnul jak malinu

Papírek - mňam! Bonitace - ukázka zubů  náš žampión :o) 

II. Druhou výstavu jsme navštívili v Brně v červnu 2008. Moc jsme se těšili na sourozence a chovatelku, se kterými se nesetkáváme, protože jsou všichni moravácí :o))) a do Prahy to mají všichni moc daleko..jako my do Brna. Tentokrát jsme nebyli v kruhu sami, tak bylo veseleji. Pan rozhodčí nás posoudil jako V3.
Dlouhé to bylo stejně, ale tentokrát jsme okukovali dobrmany, a tak byla nějaká změna. Felix už mžoural a neudržel ani ocásek nahoru :o)), pak jsme pohopsali v kruhu a opět hurá domů. Čekala nás tentokrát dlouhá a horká cesta. Fotek moc nepřikládám, protože panička zhodnotila, že ona rozhodně žádný výstavní kousek není
Posuzování 
I. Naše výstavní kariéra začla v březnu 2008 na MVP Praha v Letňanech. Bohužel nebyla v naší třídě žádná konkurence, a tak jsme oběhli párkrát pana rozhodčího a dostali známku VN.
Výstava byla moc dlouhá, škoda, že početní knírači byli před námi, a tak přes veškerou snahu zůstat fit a svěží jako ráno jsme byli odpoledne už dost unavení všichni. Ostatně, hned jak jsme přijeli domů se Felix zavrtal pod deku a do večera spinkal :o)

Než příjde řada..    únava po výstavním výkonu 

TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek